Mješovita skupina

Vida Manestar
Savska 120 (location map)
Thursday, 17:15
12/12/19 - 13/02/20 (10 weeks)

Register

Radionice za roditelje i djecu od rodenja do 5. godine starosti (Parent/Child Classes) temelje se na aktivnom sudjelovanju roditelja i djece u stvaranju glazbe!
Ove osnovne Music Together® radionice prate preporuke stručnjaka. Grupe s djecom različite dobi potiču na učenje u okruženju nalik onom obiteljskom.
Mlađa djeca vole promatrati i imitirati stariju djecu. Oni stariji uče vodeći mlađe od sebe.
Braća i sestre različite dobi mogu pohađati istu radionicu!

Upcoming Meetings
12/12/19    17:15 Thursday 12/12/19 17:15
19/12/19    17:15 Thursday 19/12/19 17:15
26/12/19    17:15 Thursday 26/12/19 17:15
02/01/20    17:15 Thursday 02/01/20 17:15
09/01/20    17:15 Thursday 09/01/20 17:15
16/01/20    17:15 Thursday 16/01/20 17:15
23/01/20    17:15 Thursday 23/01/20 17:15
30/01/20    17:15 Thursday 30/01/20 17:15
06/02/20    17:15 Thursday 06/02/20 17:15
13/02/20    17:15 Thursday 13/02/20 17:15