Mješovita skupina

Vida Manestar
GK Trešnjevka, Jarnoviceva (location map)
Wednesday, 18:00
11/12/19 - 12/02/20 (10 weeks)

Register

Radionice za roditelje i djecu od rodenja do 5. godine starosti (Parent/Child Classes) temelje se na aktivnom sudjelovanju roditelja i djece u stvaranju glazbe!
Ove osnovne Music Together® radionice prate preporuke stručnjaka. Grupe s djecom različite dobi potiču na učenje u okruženju nalik onom obiteljskom.
Mlađa djeca vole promatrati i imitirati stariju djecu. Oni stariji uče vodeći mlađe od sebe.
Braća i sestre različite dobi mogu pohađati istu radionicu!

Upcoming Meetings
11/12/19    18:00 Wednesday 11/12/19 18:00
18/12/19    18:00 Wednesday 18/12/19 18:00
25/12/19    18:00 Wednesday 25/12/19 18:00
01/01/20    18:00 Wednesday 01/01/20 18:00
08/01/20    18:00 Wednesday 08/01/20 18:00
15/01/20    18:00 Wednesday 15/01/20 18:00
22/01/20    18:00 Wednesday 22/01/20 18:00
29/01/20    18:00 Wednesday 29/01/20 18:00
05/02/20    18:00 Wednesday 05/02/20 18:00
12/02/20    18:00 Wednesday 12/02/20 18:00