Rhythm Kids

Vida Manestar
Savska 120 (location map)
Tuesday, 18:10
10/12/19 - 11/02/20 (10 weeks)

Register

Radionice za djecu od 5-7 godina nastavak su redovitog Music Together® programa. Program je zamišljen kao prijelaz prema formalnom glazbenom obrazovanju.
Na ovim radionicama djeca ce steci nova glazbena znanja povezujuci elemente Music Together programa sa novim aktivnostima, vještinama i znanjima u skladu sa izazovima ovog uzrasta.
Roditeljima preporučamo da zajedno s djecom prisustvuju prvom i zadnjem satu svakog ciklusa. Ostale radionice djeca mogu pohadati samostalno.

Upcoming Meetings
10/12/19    18:10 Tuesday 10/12/19 18:10
17/12/19    18:10 Tuesday 17/12/19 18:10
24/12/19    18:10 Tuesday 24/12/19 18:10
31/12/19    18:10 Tuesday 31/12/19 18:10
07/01/20    18:10 Tuesday 07/01/20 18:10
14/01/20    18:10 Tuesday 14/01/20 18:10
21/01/20    18:10 Tuesday 21/01/20 18:10
28/01/20    18:10 Tuesday 28/01/20 18:10
04/02/20    18:10 Tuesday 04/02/20 18:10
11/02/20    18:10 Tuesday 11/02/20 18:10