Mješovita skupina

Vida Manestar
GK Trešnjevka, Jarnoviceva (location map)
Monday, 18:00
09/12/19 - 10/02/20 (10 weeks)

Register

Radionice za roditelje i djecu od rodenja do 5. godine starosti (Parent/Child Classes) temelje se na aktivnom sudjelovanju roditelja i djece u stvaranju glazbe!
Ove osnovne Music Together® radionice prate preporuke stručnjaka. Grupe s djecom različite dobi potiču na učenje u okruženju nalik onom obiteljskom.
Mlađa djeca vole promatrati i imitirati stariju djecu. Oni stariji uče vodeći mlađe od sebe.
Braća i sestre različite dobi mogu pohađati istu radionicu!

Upcoming Meetings
09/12/19    18:00 Monday 09/12/19 18:00
16/12/19    18:00 Monday 16/12/19 18:00
23/12/19    18:00 Monday 23/12/19 18:00
30/12/19    18:00 Monday 30/12/19 18:00
06/01/20    18:00 Monday 06/01/20 18:00
13/01/20    18:00 Monday 13/01/20 18:00
20/01/20    18:00 Monday 20/01/20 18:00
27/01/20    18:00 Monday 27/01/20 18:00
03/02/20    18:00 Monday 03/02/20 18:00
10/02/20    18:00 Monday 10/02/20 18:00