Roditelji i djeca od 0-5 god.

Vida Manestar
Gimnasticki klub Trešnjevka (location map)
Monday, 18:00
01/04/19 - 03/06/19 (10 weeks)

Register

Radionice za roditelje i djecu od rodenja do 5. godine starosti (Parent/Child Classes) temelje se na aktivnom sudjelovanju roditelja i djece u stvaranju glazbe! Ove osnovne Music Together® radionice prate preporuke strucnjaka. Grupe s djecom razlicite dobi poticu na ucenje u okruženju nalik onom obiteljskom. Mlada djeca vole promatrati i imitirati stariju djecu. Oni stariji uce vodeci mlade od sebe. Braca i sestre razlicite dobi mogu pohadati istu radionicu!

Upcoming Meetings
01/04/19    18:00 Monday 01/04/19 18:00
08/04/19    18:00 Monday 08/04/19 18:00
15/04/19    18:00 Monday 15/04/19 18:00
22/04/19    18:00 Monday 22/04/19 18:00
29/04/19    18:00 Monday 29/04/19 18:00
06/05/19    18:00 Monday 06/05/19 18:00
13/05/19    18:00 Monday 13/05/19 18:00
20/05/19    18:00 Monday 20/05/19 18:00
27/05/19    18:00 Monday 27/05/19 18:00
03/06/19    18:00 Monday 03/06/19 18:00